Blog > Komentarze do wpisu
Wyniki
Przyszedł wreszcie czas na losowanie i ogłoszenie wyników Candy. Dziękuje wszystkim za udział i coś czuję, że niedługo ogłoszę kolejną zabawę:)

Tym razem losowanie odbyło się w tradycyjny sposób, nie było tylko żadnej "sierotki" do losowania więc mi przypadł ten zaszczyt.
Pierwsze losowanie:Udział w nim brały wszystkie osoby, które urodziły się w maju (przynajmniej tak deklarowały), dodatkowo w losowaniu udział brała Dwa Słońca (co prawda jej syn urodził się w maju ale dla matki to chyba i tak ważniejsze niż własne urodziny).
Niestety tylko jedna osoba mogła zostać wylosowana, a została nią:
Gratuluje:) Prezent co prawda będzie spóźniony ale jak widać dodawanie komentarza w dniu swoich urodzin przyniosło szczęście:) Czekam na adres do wysyłki a prezent niech zostanie niespodziana, zdradzę tylko, że będzie to biżuteria:)


No i drugie losowanie już w szerszym gronie:I szczęśliwy los:


Również gratuluje:) Czekam na maila z adresem.

Wszystkim pozostałym osobom mogę życzyć powodzenia w innych candy, ze swojej strony mogę zaproponować wymianę handlową:) Jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać. Niestety biżuteria raczej odpada(podkreślam "raczej" bo nigdy nic nie wiadomo - tutaj mogę zaznaczyć, że marzy mi się bransoletka chainmailowa albo wisior z AC) ale to tylko dla tego, że ja strasznie niebiżuteryjna jestem, robić lubię ale nie nosić:) Poza tym przyjmę chętnie wszelkie szydełkowe maskotki, aniołki, laleczki itp.
piątek, 28 maja 2010, kornella
Tagi: wyniki candy

Polecane wpisy

 • Candy po raz kolejny:)

  Zapraszam do mojego kolejnego candy, więcej szczegółów tutaj .

 • Candy wyniki ostateczne

  Bez zbędnego gadania a raczej pisania ogłaszam, że w ostatniej turze mojego Mega Candy wygrała kiciula100. Gratuluję i czekam na miala. Jeśli do przyszłego czwa

 • Candy - wyniki wrzesień

  Żeby dłużnej nie trzymać Was w niepewności chciałam ogłosić już dzisiajwyniki pierwszej części mojego mega candy ale najpierw kilka słówwstępu:) Naiwna chyba by

 • Wyniki ankiet

  Większość osób z naszego otoczenia ma swój autorytet , jednak reszta jeszcze go szuka. Najczęściej autorytetami są osoby z otoczenia tj. koledzy/koleżanki z kla

 • Wyniki Candy

  Nadszedł ten dzień....Losowanie..... Pierwotnie zwyciężczynię miałam wybrać osobiście, lecz nie jestem w stanie wybrać tej jedynej zwycięskiej odpowiedzi. Bo ja

Komentarze
2010/05/28 18:58:13
gratulacje dla zwyciezczyn:)
-
zula-z
2010/05/28 23:49:59
Dziękuję! Bardzo dziękuję :) Zaraz maila piszę.
-
2010/05/29 11:43:54
Gratulacje dla Zwyciężczyń!
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
www.kerlaja.blogspot.com
-
entheos
2010/05/29 15:25:45
Gratulacje dla szczęściar :) Życzę słonecznego weekendu!
-
2slonca
2010/06/01 08:58:32
Gratulacje dla zwyciężczyń:) i dziękuję bardzo za danie 2 szansy - rzeczywiście urodziny synka są dla mnie zdecydowanie ważniejsze, niż moje:)

Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy