Blog > Komentarze do wpisu
Kurs wire-wrapping
Za namową swojej pierwszej uczennicy postanowiłam zorganizować kurs tworzenia biżuterii w technice wire-wrapping. Kurs odbędzie się w Goleniowie koło Szczecina. W trakcie kursu każda z uczestniczek wykona wybrany przez siebie wzór wisiora lub kolczyków (do wyboru z przygotowanych przeze mnie  przykładów). Wszystkie materiały (srebro i kamienie półszlachetne) wliczone są w cenę kursu.
Termin - termin do uzgodnienia. Każdego dnia wykonywany będzie nowy model biżuterii dlatego można zapisać się na jeden jak i na 2 lub 3 dni.
Koszt 150zł za jeden dzień (przy kursie trzydniowym rabat 20%)
Ilość uczestników 3-5osób (jeśli nie uda uzbierać się wymaganej ilości osób termin zostanie przesunięty na listopad)
Podział na kurs dla początkujących i średnio-zaawansowanych.
Zapisy i więcej informacji - kornelia.kubinowska@wp.pl
Jeśli jest ktoś zainteresowany indywidualnymi zajęciami jest możliwość zorganizowania takiego kursu w Goleniowie (możliwość dojazdu do Szczecina) lub Stalowej Woli (możliwość dojazdu do Lublina lub Rzeszowa).

sobota, 25 września 2010, kornella
Tagi: szkolenie kurs

Polecane wpisy

Komentarze
2010/09/28 21:28:35
Szkoda, że tak daleeekooo...www.blog.artling.pl
-
2010/09/30 09:11:48
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurs rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Profesjonalnie,sprawnie z masą informacji pod każdym względem. Czujne oko Kornelii wyłapie najmniejsze błędy i niedociągnięcia. Prace wykonane pod jej kierunkiem wychodzą perfekcyjnie i nadają się od razu do eksponowania na własnej piersi czy uszach:))))))))))) Nie wahajcie się, na prawdę WARTO!!!!!!!!!! Ja skorzystałam i nie żałuję. Ten kursik wart był każdych pieniędzy. Kornelia jest przemiłą i bardzo sympatyczną osobą. Pozdrawiam i POLECAM!
Aga
-
kornella
2010/09/30 15:06:57
No i się wydało kto był moją pierwszą uczennicą:)

Kurs oczywiście mogę dostosować czasowo do potrzeb uczestniczek (ja jestem dyspozycyjna cały czas), postaram się też na dniach przygotować swój pierwszy tutorial:)

Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy