RSS
piątek, 12 listopada 2010
Metal Mix
Czemu tak trudno mi systematycznie dodawać tutaj nowe wpisy?A tak to znów "zarzucę" Was "nowościami":)
Pewnie większość już widziała albo na forum albo w galerii ale co tak....moja nowa kolekcja Metal Mix czyli połączenie różnych metali. Zaczęło się od połączenia miedzi i srebra, w przygotowaniu wciąż kolejne prace (tym razem połączenie złota i srebra).

Komplet bransoletka i wisior. Srebro i miedź bez dodatków kamieni.I kilka par kolczyków:)

Przy okazji chciałam zaprosić na moje aukcje gdzie pozbywam się (z ciężkim sercem) części swojej kolekcji labradorytów (drugie tyle czeka aż coś z nimi zrobię):)poniedziałek, 01 listopada 2010
Tutorial i Candy Wyniki vol.II
Chciałam poinformować, że gotowy jest już mój 3 tutorial i nie ostatni:)Tym razem opisałam pierścionek, można go wykonać w wersji "surowej" jako obrączkę bez kamieni lub z kamykami już na bardziej bogato.Tutorial kosztuje 15zł.

A teraz rozdaje prezenty:)Już po raz drugi czyli jesteśmy na półmetku:)Poprzednio już miałam problem z wyborem osoby więc ułatwiłam sobie sprawę losowaniem, tym razem było podobnie tylko lista osób wybranych do losowania trochę się powiększyła:)
Osobę, która tym razem została wylosowana podziwiam od dawna, kiedyś chciałam robić podobne rzeczy do jej tworów ale poszła trochę w innym kierunku;)Sama pewnie powie, że robi "zwyklaki" ale to nie prawda:)No dobra, już piszę o kogo chodzi:)Marisella - czekam na maila bo to Ty zostałaś wylosowana. Gratuluję.
18:02, kornella
Link Komentarze (4) »

Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy