RSS
piątek, 28 maja 2010
Wyniki
Przyszedł wreszcie czas na losowanie i ogłoszenie wyników Candy. Dziękuje wszystkim za udział i coś czuję, że niedługo ogłoszę kolejną zabawę:)

Tym razem losowanie odbyło się w tradycyjny sposób, nie było tylko żadnej "sierotki" do losowania więc mi przypadł ten zaszczyt.
Pierwsze losowanie:Udział w nim brały wszystkie osoby, które urodziły się w maju (przynajmniej tak deklarowały), dodatkowo w losowaniu udział brała Dwa Słońca (co prawda jej syn urodził się w maju ale dla matki to chyba i tak ważniejsze niż własne urodziny).
Niestety tylko jedna osoba mogła zostać wylosowana, a została nią:
Gratuluje:) Prezent co prawda będzie spóźniony ale jak widać dodawanie komentarza w dniu swoich urodzin przyniosło szczęście:) Czekam na adres do wysyłki a prezent niech zostanie niespodziana, zdradzę tylko, że będzie to biżuteria:)


No i drugie losowanie już w szerszym gronie:I szczęśliwy los:


Również gratuluje:) Czekam na maila z adresem.

Wszystkim pozostałym osobom mogę życzyć powodzenia w innych candy, ze swojej strony mogę zaproponować wymianę handlową:) Jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać. Niestety biżuteria raczej odpada(podkreślam "raczej" bo nigdy nic nie wiadomo - tutaj mogę zaznaczyć, że marzy mi się bransoletka chainmailowa albo wisior z AC) ale to tylko dla tego, że ja strasznie niebiżuteryjna jestem, robić lubię ale nie nosić:) Poza tym przyjmę chętnie wszelkie szydełkowe maskotki, aniołki, laleczki itp.
Tagi: candy wyniki
16:52, kornella
Link Komentarze (5) »

Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy