RSS
piątek, 27 sierpnia 2010
Mega Candy
Zapraszam do udziału w kolejnym Candy:)Postanowiłam trochę zmienić formułę zabawy, mam nadzieję, że znajdą się chętne osoby.
W zabawie może brać udział każdy:) Należy zostawić pod tym postem komentarz - osoby, które posiadają blog zostawiają w komentarzu swój adres (koniecznie w komentarzu bo czasem mam problemy ze znalezieniem bloga) i umieszczają informację o Candy wraz ze zdjęciem na stronie głównej (warunek konieczny i będzie sprawdzany), osoby bez bloga też mogą się wpisywać, proszę o podanie w takim przypadku swojego maila.

A teraz jak przebiegać będzie zabawa:)
Przewiduję 4 nagrody niespodzianki ale wykonane specjalnie zgodnie z preferencjami osoby obdarowanej. Wszelkie potrzebne dane będę "wyciągać" od zainteresowanej osoby w odpowiednim momencie, proszę jedynie o cierpliwość bo trochę czasu będę potrzebować na wykonanie biżuterii. Na tą część Candy przewiduje 3 nagrody (pierwsze termin - do końca września, drugi do końca października i trzeci do końca listopada). Zwycięzców będę ogłaszać do 5-tego następnego miesiąca (czyli pierwsze wyniki do 5-tego października). Ta część Candy skerowana jest do osób, któe mają bloga i nie będzie tutaj żadnego losowania (no chyba, że będę miała problem z wyborem to ograniczę losowanie do kilku osób). Oceniane będzie to co i jak ktoś tworzy (przy czym zaznaczam, że nie trzeba być mistrzem w swojej dziedzinie, chodzi o zapał do pracy, pomysły, kreatywność itp.). Ostatnia nagroda powędruje do losowo wybranej osoby, ogłosznie wyników  ok 10-tego stycznia 2011. Na zgłoszenia czekam do końca roku czyli do 31.12.2010 a żeby wziąć udział we wczesniejszych zabawach zgłosić się należ dy końca danego miesiąca. Wystarczy raz się zapisać i każda taka osoba będzie brana pod uwagę przy każdym kolejnym przydzielaniu niespodzianki. Osoby, które wytrwały do końca mojego wywodu zapraszam do wpisywania się:)Jesli coś jest nie jasne można pytać tutaj lub mailowo.
Proszę o podawania adresów blogów w komentarzach bo już mam problem ze znalezieniem jednego:)
I widzę, że będę miała mega problem (mega Candy no to mega problem) z wyborem osoby już w pierwszym miesiącu, z niektórymi to chętnie bym się wymieniła:)chociaż nie noszę biżuterii, no sporadycznie, to takie cuda jak tworzycie podziwiałabym nawet nie nosząc:)
Tagi: candy
18:05, kornella
Link Komentarze (89) »
Znów nadrabiam zaległości:)
Jakiś czas znów mnie tu nie było a sporo prac się przez ten czas nazbierało, mam nadzieję, że niczego nie pominę:)

Wisiory z niesamowitymi labradorytami:

Wisior z ametystemKolczyki różne:
Bransoletka z mnóstwem oponek spinelu i granatu:Komplet z kroplami topazu mystic:


Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy