RSS
sobota, 25 września 2010
Kurs wire-wrapping
Za namową swojej pierwszej uczennicy postanowiłam zorganizować kurs tworzenia biżuterii w technice wire-wrapping. Kurs odbędzie się w Goleniowie koło Szczecina. W trakcie kursu każda z uczestniczek wykona wybrany przez siebie wzór wisiora lub kolczyków (do wyboru z przygotowanych przeze mnie  przykładów). Wszystkie materiały (srebro i kamienie półszlachetne) wliczone są w cenę kursu.
Termin - termin do uzgodnienia. Każdego dnia wykonywany będzie nowy model biżuterii dlatego można zapisać się na jeden jak i na 2 lub 3 dni.
Koszt 150zł za jeden dzień (przy kursie trzydniowym rabat 20%)
Ilość uczestników 3-5osób (jeśli nie uda uzbierać się wymaganej ilości osób termin zostanie przesunięty na listopad)
Podział na kurs dla początkujących i średnio-zaawansowanych.
Zapisy i więcej informacji - kornelia.kubinowska@wp.pl
Jeśli jest ktoś zainteresowany indywidualnymi zajęciami jest możliwość zorganizowania takiego kursu w Goleniowie (możliwość dojazdu do Szczecina) lub Stalowej Woli (możliwość dojazdu do Lublina lub Rzeszowa).

22:19, kornella
Link Komentarze (3) »
sobota, 11 września 2010
Dream about...
I znów mam zaległości (jakby ktoś się jeszcze nie przyzwyczaił to radzę zacząć) ale dzisiaj pokażę tylko jeden naszyjnik za to typu 2w1. Naszyjnik jaki jest każdy widzi ale ma on ukrytą w sobie broszkę. Jeden z elementów naszyjnik można odczepić i nosić osobno, poza tym naszyjnik można nosić również bez tego elementu. Broszkę celowo zrobiłam bez żadnych kamieni w środku ponieważ można do niej na dole doczepić zawieszkę, tutaj dodałam do kompletu w takich samych kolorach, czyli z ametystem i granatem ale można dorobić inne zawieszki w innych kolorach.
Kurs wire-wrapping

Tutorial

kontakt: kornelia.kubinowska@wp.plZapraszam na zakupy